Caka Takı Tasarım +90 532 706 65 02

BİZ KİMİZ ?


İzmir doğumluyum. İlk iş hayatı ile bir reklam ajansında çalışarak başladım. Sonra ki dönemde, uluslararası büyük bir firmada 7 yıl boyunca yönetici olarak görev aldım.  Bu dönemde işimi çok severek ve isteyerek yaptım. Tatlı hırslarım ve azmim sayesinde çok başarılı işlere imza atarak, önemli terfiler kazandım. Bu süreçte yine satış, pazarlama, işletme, insan kaynakları ve ilişkileri, yöneticilik ile ilgili eğitimler alıp, ciddi tecrübeler edindim. Turizm, otelcilik ve gıda gibi bir çok sektörü öğrendim. Başarılı ve yaratıcı kişilerle çalışma ve tecrübelerinden faydalanma imkanına sahip oldum.

Takılara ve modaya ilgim çocukluk yaşlarımdan beri hep vardı. Tarzım ve yaptıklarım daima beğeni ve taktir toplardı. Bu konularda yakın çevreme ve arkadaşlarıma danışmanlık yapardım. Okul yıllarımda boş zaman buldukça atölyeleri gezer, yarattıkları eserleri merak ve özenle izlerdim. Malzemeler alır, amatörce kendime ve yakın çevreme değişik şeyler hazırlalayıp, hediye ederdim.

2010 yılında, radikal bir karar ile kendi işimi kurmaya, amatörce ve hobi olarak ilgilendiğim bu alanda, profesyonel olarak kariyer yapmaya ve sektöre girmeye karar verdim.  İşte bu noktada, "CAKA kullanan herkes CAKAlı olsun!" diyerek, CAKA ismini verdiğim markamı yarattım. Bu isme karar verdiğim gün patendi için başvurularımı yaptım ve CAKA marka patendini aldım. 

Tarz Olarak, zarif fakat gösterişli şeyleri seviyorum. Beni yansıttığını düşünüyorum. Genel olarak, gümüş üzerine çalışıyorum. Pembe ve sarı altın kaplamalarla renklendiriyorum. Bu aynı zamanda tüm dünyada moda ve bunun ten rengi ile sağladığı uyuma bayılıyorum.

Sedefler, inciler, mineler, kristaller, enerji ve pozitif etki veren yarı değerli doğal taşlar vazgeçilmezlerim arasında...

Renkleri kullanmayı çok seviyorum. Ayrıca deri ve kauçukların, metal ve taşlarla birleştiklerinde ki uyumları şahane.

Hem tek, hem çoklu kullanıma uygun ürünler, zarif ve romantik çizgileri olan modern ve klasik tarzı seviyor ve benimsiyorum.

Kalite, çeşitlilik ve farklılık önceliklerim...

Sevgiler

Hafize Baysal