Caka Takı Tasarım +90 532 706 65 02

TESLİMAT  

Teslimat : Web sitemizden satın almış olduğunuz ürünler sizlere kargo seçiminize göre  YURTİÇİ Kargo firması aracılığıyla ulaştırılmaktadır 

Teslimat Süresi : Onaylanan siparişleriniz, en geç 1 ile 3 iş günü içerisinde, YURTİÇİ  Kargo aracılığıyla, adresinize gönderilir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Kargo Ücreti : Kargo ücreti alıcıya aittir.

Teslimat Bilgileri : YURTİÇİ Kargo web sitesinden Takip numarası ile  kargonuzun hareketlerini takip edebilirsiniz. 

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. 

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunun hasarlı olup olmadığını kontrol edin. Hasarlı kargoyu kesinlikle TESLİM ALMAYIN, tutanak tutturup iade edin. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. Teslim alındıktan sonra ki hasarlı kargo bildirimi kesinlikle işleme tabi tutulmayacaktır.

Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. 

Teslimat anında adreste kimse bulunulmaz ise şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bıraklmasından sonra kargonuz 2 gun süre ile size en yakın Kargo şubesinde bekletilecektir. Bu süreyi geçen kargolar, çıkış yapılan şubeye geri gönderilecektir.

 

 İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI 

cakataki.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 7 gün içinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile  iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme talepleriniz için, [email protected] e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

Hijyen kuralları gereğince, küpelerin iade ve değişimi yapılmamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, sitemizin "İletişim" sayfasındaki "İletişim Formu"nu, iade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin referans numaralarını, neden iade etmek istediğinizi ve size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi yazıp gönderiniz. Bu formu doldurup gönderdiğiniz zaman yetkili kişiler en kısa zamanda sizinle iletişime geçerek konu ile ilgili "İade Takip Numarası" verecektir. (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.)

İadeler mutlak surette faturası ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin: yeniden kapatılamaz, yırtık, vs.) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, monte edilmiş/kurulmuş, parfüm kokusu sinen, üretim hatası haricinde alıcı tarafından zarar görmüş (taşı kırılmış vb.), başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ile faturanın aslı ve iade takip numaranızı göndermeniz gerekmektedir.


ÜRÜNLERİN İADESİ ŞARTLARI

İade kargo ücreti alıcıya aittir.

İade edilecek ürünlerin kullanılmamış olmaları gerekmektedir.

Ürünlerde kesinlikle parfüm ve ten  kokusu olmamalıdır.

Kullanılan malzemelerin karşılaştığı darbeler(düşürme,çarpma) yüzünden kırılan taşlar iade alınmaz.

Düşme, çarpma gibi kullanıcı tarafından doğan hasarların tadilatı, bedelinin ödenmesi ile yapılmaktadır.

Takıların üzerine direk parfüm sıkılması yapılan kaplamayı kısa surede bozacağından, bu tip uygulamalardan doğan bozukluklar iade kapsamına girmez.

Deniz ve havuzda takıların kaplamalarını bozacağından bu tarz işlem görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

 

İADE İŞLEMLERİ 

Gelen ürün öncelikle CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT firması Satış Sonrası Hizmetler Servisi tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise,  iade işlemi başlatılır ve tarafınıza iadenizin onaylandığı bildirilir. Onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza yada banka havalesi  olarak iade edilir. Bu süre  CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT firmasının  iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.