Caka Takı Tasarım +90 532 706 65 02

Bu internet sitesine girmeniz ve bu internet sitesinde herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT sorumlu değildir. CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT  işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitedesunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT' ın, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT`ın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, telekomünikasyon hatlarında meydana gelen arızalar, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT’ ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde tüm bilgi, resim, CAKA markası ve diğer markalar, www.cakataki.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT`ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

CAKA KONSEPT TAKI VE AKSESUAR KUYUMCULUK MÜCEVHERAT, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.